S KAKOVOSTJO PREKO NOVIH MEJA
PODJETJE      PROIZVODI      REFERENCE      ENGLISH
  Info
 

SIPOTEH, d.o.o.,
Partizanska 78,
3320 Velenje
T: + 386/3 899 64 19
F: + 386/3 899 64 81
E: info@sipoteh.si
 
NAŠA DEJAVNOST   OSEBNA IZKAZNICA   POLITIKA PODJETJA   INFORMACIJE JAVNEGA ZNAČAJA   KONTAKTI
Kontakti
 
Direktor:
Iztok Kikec
T: +386 3 899 6180
E: Iztok.Kikec@sipoteh.si

Vodja priprave dela:
Matjaž Kočevar
T: +386 3 899 6185
E: Matjaz.Kocevar@sipoteh.si

Vodja gospodarskega področja:
Jožica Kumer
T: +386 3 899 6472
E: Jozica.Kumer@sipoteh.si

Konstruiranje in projektiranje:
Janez Slemenjak
T: +386 3 899 6184
E: Janez.Slemenjak@sipoteh.si

Splošno in kadrovsko področje:
Petra Sitar
T: +386 3 899 6419
E: info@sipoteh.si; Petra.Sitar@sipoteh.si